Moje meno je Lukáš Brutenič a pôsobím ako svadobný a eventový DJ LUCA BIANI.
 
DJ-om som sa stal v roku 2013. V tom období som pracoval ako barman v nočnom klube a dostal som príležitosť naučiť sa remeslu DJ-a.  Učil som sa od profesionálov, ktorí sa povolaniu venovali už dlhé roky a odovzdávali mi svoje rady a skúsenosti niekoľko mesiacov. 

Niekoľko rokov som hrával v kluboch a na letných diskotékach.
Postupne som sa z klubov presunul k súkromným podujatiam.
 
 
Od roku 2016 sa venujem výlučne svadbám, rodinným oslavám a zabezpečovaniu súkromných ale aj firemných a obecných podujatí. 
 
 
V mladosti som sa 12 rokov venoval folklóru ako tanečník vo Folklórnom súbore Chemlon Humenné kde som získal cit pre melódiu, harmóniu, rytmus a mnoho iného k čomu mi taktiež dopomohla výuka na kotrabas a akordeón. Vďaka týmto rokom života mám silný vzťah aj k ľudovej hudbe a preto pre vás počas ľudových tanečných kôl vyberám tie najlepšie a najkrajšie piesne najmä z regiónov Šariša, Zemplína a samozrejme aj rusínske piesne. V mojom archíve nájdete skladby aj z iných časti Slovenska.
Mojim štandardom je profesionálna zvuková a svetelná technika.Dbám na výber kvalitnej techniky aby som zabezpečil plynulý a ničím nerušený priebeh podujatia. 
 
Môj hudobný archív obsahuje hlavne skladby od 80-tych rokov až po súčasné tanečné hity pre všetky vekové kategórie. 
 

So službou si u mňa objednávate profesionálny prístup a všetky moje doposiaľ nadobudnuté skúsenosti. 

Veľmi rád poradím aj s organizáciou vášho podujatia.