Spísal som vaše najčastejšie otázky aby som aj takto priblížil ďalšie informácie k výberu správneho DJa pre vašu svadbu. 

ČASTÉ VŠEOBECNÉ OTÁZKY

Prestávky trvajú štandardne nejakých 20 minút. Snažím sa začať tanečné kolo čo najskôr ale vždy beriem ohľad na hostí a na kolegov ktorý potrebujú vyhradený čas napríklad na fotenie hostí s mladomanželmi a podobne. Ak sa podáva jedlo tak nemôžem začať tanečné kolo kým hostia jedia.

Tanečné kolo trvá štandardne 30-60 minút. Záleží od zábavy na tanečnom parkete. Nikdy nekončím tanečné kolo len preto že už prešlo 30 minút a chcem si sadnúť. Ak mám plný parket a hostia sa chcú baviť tak ich zabávam kym vládzu. Často sa stáva že tanečné kolo trvá aj hodinu a pol. Po redovom tanci zvyknem hrať aj bez prestávky aby mal každý dosť času na zábavu.

Samozrejme. Všetci mladomanželia majú priestor vybrať si skladby aby na svadbe zazneli ich obľúbené top hity. 

Áno, ak je požiadavka slušná tak ju nemám problém zaradiť do playlistu. Taktiež využívam aj online platformy ktoré spolupracujú s mojim DJ softvérom a dokážu v reálnom čase a v plnej kvalite zabezpečiť aj skladbu ktorú v archíve nemám. 

Zmluva sa podpisuje do 03:00 avšak čas hrania sa dá v prípade záujmu predĺžiť za poplatok 50€/hodina.

Na svadbu prichádzam minimálne dve hodiny pred príchodom hostí aby som mal dostatok času na prípravu techniky. Po vašom príchode je už všetko pripravené a svadba sa môže začať. Pri objednaní dekoratívneho nasvietenia priestorov prichádzam ešte skôr aby som všetko stíhal. Vždy je v danom čase zarátaná aj časová rezerva ak by ste prišli z nejakého dôvodu skôr.

Najčastejšie pripravujem tieto svadobné hry :
Topánkový kvíz, Kráľovský koč, Svadobná tombola, Klobúkový tanec, Balónový tanec, Hľadanie pokladov alebo Svadobné “Vilomeniny”

mám pre ne pripravené podklady a taktiež je samozrejmosťou ich odmoderovanie. 

Taktiež sa viem prispôsobiť a odmoderovať vami pripravenú hru 🙂

V prípade záujmu o záväznú rezerváciu termínu sa po overení dostupnosti podpisuje zmluva o umeleckom výkone aby boli obe strany chránené. Zmluva sa dá podpísať aj na diaľku nakoľko sa často stáva že svadobčania žijú alebo pracujú v zahraničí.

Áno, pri podpise zmluvy sa hradí rezervačný poplatok ktorý sa samozrejme odráta z konečnej ceny za svadbu.

Áno, veľmi rád sa stretnem osobne ešte pred svadbou aby sme si porozprávali svoje predstavy a ľudsky sa spoznali aby to na svadbe nebolo stresujúce. 

Na svadbe som pracovne a mám veľkú zodpovednosť za plynulý a hladký priebeh svadby. Starám sa o zábavu hostí a taktiež moderujem a zabezpečujem ďalšie služby ako plazivý dym a pod. 
Z tohto dôvodu na svadbe nepožívam alkoholické nápoje. 

ČASTÉ OTÁZKY K DOPLNKOVÝM SLUŽBÁM 

Nie, plazivy dym sa drží dlho pri zemi a následne sa vyparí. Po ukončení trvá doslova pár sekúnd kým sa dym stratí.

Plazivý dym nezapácha a neobsahuje látky ktoré by mohli škodiť oblečeniu. Je studený a nieje cítiť ani na dotyk. 

Používam techniku, ktorá vyrába dym ultrazvukom. Na rozdiel od strojov na suchý ľad nezanecháva mokrý parket.
Tanečný parket a taktiež aj priestor pod strojom zostava suchý.

Áno, vďaka ultrazvukovej metóde výroby hmly sa stroj môže používať opakovane a prakticky kedykoľvek. Štandardne sa využíva na prvý novomanželský tanec a popolnočný tanec ale zvyknem ho púšťať aj inokedy.

Áno, farbu dekoratívneho nasvietenia si môžete vybrať akúkoľvek. Štandardne sa volí farba podľa svadobnej výzdoby.

Áno, farbu dekoratívneho nasvietenia vieme meniť kedykoľvek. 

Áno, studené iskry sú ozaj studené a nepália ani ruku ani papier. Takže nieje potrebné mať obavy pred poškodením majetku a podobne 

Nie. Tým, že sú studené iskry studené tak pri ich výrobe nevzniká žiaden dym ani zápach. Miestnosť zostáva počas použitia čistá a fotky krásne.